Kompleksowość najwyższej jakości usług

Piękno trudno opisać słowami, my jednak spróbujemy… Kim jesteśmy??? Jesteśmy grupą lekarzy, kosmetologów i masażystów, którzy w sposób profesjonalny troszczą się o pielęgnację skóry i modelowanie sylwetki. Pomimo kilkuletniej obecności na rynku, ciągle się rozwijamy, wychodząc naprzeciw zmianom jakie zachodzą w kosmetologii. Od momentu rozpoczęcia działalności stale powiększamy zakres oferowanych usług, aby jak najlepiej dopasować się do oczekiwań naszych Klientów. Kompleksowość usług na najwyższym poziomie – to o nas. Zadbamy o Twoją skórę, sylwetkę, a ponadto pozwolimy się odprężyć i zrelaksować
Ma być nie tylko skutecznie, ale też bezpiecznie. Wieloletnia praktyka wykwalifikowanych lekarzy, kosmetologów biorących udział w licznych szkoleniach pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie, zgodnie z aktualnymi standardami. Zależy nam, aby nasi Klienci mogli korzystać z oferowanych przez nas zabiegów pod okiem profesjonalistów. Jesteśmy w pełni do Waszej dyspozycji, dlatego każda wizyta poprzedzona jest wnikliwą konsultacją. My też mamy swoje marzenia – chcemy być w Waszych oczach pionierami opiewającymi kobiece piękno, kreatorami nowych trendów na rynku kosmetycznym i ekspertami metamorfoz
Procedury pielęgnacyjne tworzące menu zabiegowe
pomagają skutecznie odmłodzić i ujędrnić skórę. Zapewniają przy tym głęboką regenerację, odnowę i wyjątkową holistyczną przyjemność. Wokół roznosi się przyjemny zapach olejków eterycznych, a do uszu dociera relaksująca muzyka. W centrum Warszawy także można oddalić się na chwilę od zgiełku i codziennych problemów.
Poczuj się wyjątkowo !
Piękno wymaga nie tylko oprawy, ale też szczególnego traktowania. W zabiegach medycyny estetycznej kierujemy się zasadą, by korygując niedoskonałości, wydobyć naturalne piękno i uwidocznić atuty. Po przekroczeniu progu naszego salonu to my jesteśmy za Ciebie odpowiedzialni.

Komfort, nowoczesność, innowacyjne technologie

Zależy nam nie tylko na Twoim dobrym samopoczuciu i urodzie ale także bezpieczeństwie. Dlatego gwarantujemy całkowitą sterylność zabiegów, najlepszy sprzęt dostępny na rynku oraz doświadczenie kosmetologów i lekarzy, którzy indywidualnie potrafią dobrać kompleksowe Programy Zabiegowe. Podstawą medycyny estetycznej a więc także naszego Instytutu, są innowacyjne technologie : laseroterapia, fale radiowe, mezoterapia, liposukcja termolifting.
Dbamy o swoich klientów i doceniamy zaufanie
jakim nas darzą. Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych markach, znanych na całym świecie. Poddając się zabiegom opartym na ekskluzywnych kosmetykach, nie będziesz długo musiała czekać na efekty, bo są one widoczne niemal natychmiast. Każdy wykonany zabieg poprzedzony jest konsultacją z doświadczonym kosmetologiem lub lekarzem, który dokonuje kompleksowej diagnozy skóry. Zabiegi wykonujemy z najwyższą starannością, a tuż po nich informujemy o sposobach pielęgnacji skóry, wyposażając Klientów w wiedzę, która procentuje zachowaniem zdrowego i młodego wyglądu skóry.

Medycyna estetyczna to obszar, z którego dobrodziejstw chciałaby skorzystać w pewnym czasie prawie każda kobieta. Budzi on jednak tyle samo pozytywnych emocji co często obaw i kontrawersji. Pozwolimy Ci skorzystać z cudownych metod zaawansowanej medycyny estetycznej, w poczuciu pełnego bezpieczeństwa i komfortu. Pozwól zatrzymać piękno, które nosisz w sobie! Zapraszamy!